این انجمن براساس قوانین جمهوری اسلامی فعالیت میکندو هرگونه پست خلاف قوانین حذف وبا کاربر خاطی برخورد خواهد شد
با سلام و احترام خدمت تمامی عزیزان و کاربران عشقولیا
برای حفظ نظم و پایداری سایت ،کاربران جدیدقبل از فعالیت در انجمن این پست رو مطالعه کنند!

1- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، استفاده از شماره موبایل و ... آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد .


2- قبل از ایجاد تایپک حتما داخل انجمن جستجو کنید و از ایجاد تایپک های تکراری خودداری فرمایید !3-از کاربران تقاضا میشود در صورت مشاهده مطلبی خلاف قوانین سایت با دگمه (گزارش) مطب فوق رو به مدیران گزارش دهند


4-فعالیت با 2 یا چند اسم در انجمن ممنوع میباشد !


5-تبلیغ هر گونه سایتی، هرگونه توهین به اشخاص دیگر، استفاده ازهر نوع کلمه رکیک در انجمن ممنوع می باشد. ( 1 اخطار )6-تغيير نام كاربري فقط توسط مدير سايت انجام می شود؛ چنانچه تمايل به تغيير نام كاربری خود داريد به مدیر سايت اطلاع دهید و در آن پيغام نام كاربري قبلي ، نام كاربري جديد را قيد نماييد.7-هنگام ارسال موضوع جدید از عنوان مناسب و مرتبط با موضوع تاپیک استفاده کنید.8-برای هر موضوع یک بخش در نظر گرفته شده است. هنگام باز کردن تاپیک جدید دقت لازم را برای مرتبط بودن موضوع تاپیک با بخش مربوطه به کار گیرید.9-(جدید) در صورت مشاهده تبلیغ سایت دیگر و فرستادن پیام خصوصی به اعضای سایت و...بار اول اخطار وبار دوم اخراج می شوید!

باتشکر